Prosim Kimya, 40’tan fazla dünya lideri uluslararası firmanın Türkiye yetkili temsilcisi, distribütörü ve faaliyet gösterdiği sektörlerdeki en büyük hammadde tedarikçilerinden biri olarak, 1997 yılından beri faaliyet göstermektedir.

100
+
Çalışan
220
+
Müşteri
40
+
Exclusive Temsilcilik
15
+
Ülkeye İhracat
50.000
+
Ton Satış
40.000
+
Ton Üretim
Hakkımızda

Ürün Gruplarımızı Keşfedin

Türkiye, Ortadoğu ve Asya pazarlarında 40'tan fazla kimyasal hammadde üreticisini temsil ediyoruz.

Boya

Prosim Kimya olarak, 20 yılı aşkın deneyimimiz dahilinde, alanında lider iş ortaklarımız ve teknik satış ekibimiz ile sektörümüzün ihtiyaçlarını karşılamak ve gelişimini sağlamak amacıyla her zaman sizlerin hizmetinizdeyiz.

Kompozit

Kompozit sektörünün ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak, yenilikçi ve teknolojik ürünler geliştirip, müşterilerimize artı değer katmak için çalışmaktayız.

Yapı Kimyasalları

Yapı sektörünün ihtiyaçlarını gözeten ve sektörü bir adım daha ileriye götürecek iş ortaklarımız ile su ve ısı yalıtımı, epoksi zemin uygulamaları, seramik yapıştırıcıları ve epoksi esaslı yapıştırıcı sistemlere çözümler sunmaktayız.

İlaç - Kozmetik - Gıda

Prosim Kimya olarak, farklı yerlerdeki maden yataklarından elde edilen farklı minerolojiye sahip talklar ile boya ve mühendislik plastiklerinin yanı sıra, ilaç ve gıda sanayisine uygun olan tüm ruhsat gereksinimlerini karşılayan talklarımızı tedarik etmekteyiz.

Polimer

Dünyada ve Türkiye'de hızla büyüyen ve teknolojik gelişme ve yeniliklere açık olan Polimer sektörlerinde mümessili olduğumuz uluslararası firmaların yüksek performanslı ürünlerini teknik servis desteğimiz ile müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Polimer Ar Ge

Prosim Kimya, Polimer Ar-Ge polyester reçine fabrikasi yatırımı ile toz boya ve bobin boyası sektörleri için polyester reçineler üretmektedir.

Dünya'da Prosim Kimya

15'ten fazla ülkede, 220'den fazla müşterimiz ile büyümeye devam ediyoruz.

Bize Ulaşın

Ekibimize iletmek istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

İletişim Formu