Hakkımızda

Bize Ulaşın

Prosim Kimya

Kimyanızı Önemsiyoruz ®

Prosim Kimya, 40'tan fazla dünya lideri uluslararası firmanın Türkiye yetkili temsilcisi ve distribütörü olarak yaş boya, toz boya, mürekkep, mühendislik plastikleri, plastik masterbatch, kompozit, kozmetik, yapı kimyasalları sektörlerinin en büyük hammadde tedarikçilerinden biri olarak, 1997 yılından beri faaliyet göstermektedir. 

Türkiye haricinde Rusya, Ukrayna, Avusturya, Çekya ve Orta Doğu ülkelerinde de söz konusu firmaların temsilcilik ve satış haklarına sahiptir. Bu ülkelere transit ticaret ve depo satışı ile ihracat faaliyetlerini sürdürmektedir.

Prosim Kimya'nın tedarik ağı ile ilgili öne çıkan özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Mühendislik plastikleri uygulamalarında, Türkiye'deki en büyük alev geciktirici tedarikçisiyiz.
  • Boya sektöründe en büyük silika matlaştırıcı ajan tedarikçisiyiz.
  • Yaş ve toz boya sektörlerinde, Türkiye'nin en büyük epoksi reçine tedarikçilerinden birisiyiz.
  • Boya, plastik masterbatch ve polipropilen şişirilmiş sürekli elyaf üretiminde kullanılan yüksek performanslı pigmentlerin Türkiye'deki en büyük tedarikçisiyiz.
  • Bobin boyası sektörüne uygun olarak; melamin reçine, polyester reçine, yayılma ajanı, matlaştıcı ajan ve pigmentlerin tedarikçisiyiz.
  • Mühendislik plastikleri ve TPE uygulamalarında, Türkiye'deki en büyük talk, cam elyafı, mukavvemet arttırıcı katkı ve vaks tedarikçisiyiz.

100'ü aşkın genç, iyi eğitimli ve tutkulu çalışandan kurulu ekibi ile müşterileri için en verimli çözümleri üretmek için disiplinli bir biçimde çalışmaya devam eden Prosim, uzun süreli ve sağlıklı iş ortaklıkları ile büyümeye devam ediyor.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşın

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır.

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.